Tretí turnaj Baby Tour 2016 do 10 rokov

V nafukovacej hale TC Topoľčany na Javorovej ulici sa uskutočnil záverečný turnaj základnej časti zimného okruhu Baby Tour 2016, na ktorom sa opäť zúčastnili nádejní tenisti a tenistky z celého Slovenska vo veku do 10 rokov.

V kategórii chlapcov zvíťazil Milan Karasz z TK Spartak Komárno, ktorý vo finále porazil o rok mladšieho Daniela Balaščáka z TK WLP Bardejov, na treťom mieste sa umiestnil Marek Klanduch z Lieskovského TC, z domácich chlapcov skončil Tomáš Cabaj na 18. mieste. U dievčat turnaj vyhrala domáca Nina Kyseľová, ktorá v krásnom finálovom zápase porazila Sašu Félixovú z TC EMPIRE Trnava, tretie miesto získala Natália Koppová z TK TENNis FUN Banská Bystrica. Vyvrcholením tohto zimného okruhu, ktorý v slovenských podmienkach nemá konkurenciu, bude v sobotu 2. apríla finálový MASTERS – turnaj, na ktorom si zmeria sily najlepšia osmička chlapcov a dievčat podľa výsledkov troch základných turnajov. Na turnaj pozývame všetkých priaznivcov detského tenisu, záujemcov o tenis z radov detí a tiež ich rodičov, ktorí tak budú mať jedinečnú možnosť vidieť na kurte slovenskú špičku v kategórii detí.