Nina Kyseľová úspešná na turnaji v Humennom

Nina Kyseľová, 11-ročná nádej Tennis Clubu Topoľčany, absolvovala výnimočne úspešný turnaj mladších žiačok v Humennom. Vo dvojhre v prvom kole porazila V. Kolesárovú (TK Mladosť Košice) 6/0 6/0, v druhom kole prekvapujúco porazila 2. nasadenú Chalupkovú (TŠP Petržalka) 6/1 6/1, vo štvrťfinále porazila 7. nasadenú Feketeovú (TK DRANaM Košice) 6/2 6/1. V semifinále podľahla 3. nasadenej Krivičkovej (TC EMPIRE Trnava) 4/6 2/6 a obsadila tak výborné 3. miesto. Vo štvorhre, v ktorej bola jej partnerkou Adela Gemzická (TC EMPIRE Trnava), v prvom kole porazili pár Kolodžejová (TK Mladosť Košice), Ferjaková (1. TK Humenné) 6/0 6/3, vo štvrťfinále 3. nasadený pár Kalašová (TK Mladosť Košice), Svatošová (TC Slávia UPJŠ Košice) 7/5 6/3, v semifinále pár Vancáková, Pradeniaková (obe Tenis Komplex Košice) 6/0 6/0 a vo finále 2. nasadený pár Feketeová (TK DRANaM Košice), E. Kolesárová (TK Dargov) 6/4 6/0. Víťazstvom vo štvorhre získala Nina svoj tretí štvorhrový titul v tejto sezóne, tentoraz na turnaji vyššej kategórie ako v doterajších. K úspechu jej srdečne blahoželáme a prajeme veľa elánu do ďalšieho tréningu, aby tento úspech v letnej sezóne nebol posledným.

Tento obsah bol zaradený v Aktuality. Zálohujte si trvalý odkaz.