Tenisti pokračujú v halovej sezóne

Aj v mesiaci február pokračovali tenisti a tenistky Tennis Clubu Topoľčany v bojoch o turnajové víťazstvá. V kategórii do 8 rokov na druhom turnaji zimnej série Winter Tour 2018 obsadil Igor Malinka 13. miesto, Kristián Adamkovič 12. miesto a Dávid Slaninák 8. miesto. U dievčat obsadila Nella Bujnová 13. miesto, Nella Malová 10. miesto, Daniela Humenchak 9. miesto a Karolína Bachanová výborné 2. miesto. Na treťom turnaji tejto série obsadil Emil Duleba 14. miesto, Igor Malinka 13. miesto, Kristián Adamkovič 12. miesto a Dávid Slaninák 8. miesto. U dievčat Aaliyah Moussa obsadila 12. miesto, Nella Bujnová 11. miesto, Daniela Humenchak 6. miesto a Karolína Bachanová turnaj vyhrala. Na záverečný turnaj, na ktorom sa zúčastní osem najlepších chlapcov a osem najlepších dievčat podľa výsledkov dosiahnutých na troch turnajoch, sa prebojovali Dávid Slaninák, Nella Malová, Daniela Humenchak a Karolína Bachanová. Rovnaká séria zimných turnajov pokračovala aj v kategórii detí do 10 rokov. Na druhom turnaji u dievčat obsadila Karolína Bachanová 18. miesto, Yasmine Moussa 17. miesto, Lea Belanská výborné 3. miesto, u chlapcov obsadil Matteo Massi 14. miesto, Adam Slaninák 11. miesto, Patrik Adamkovič 10. miesto a Martin Babošík 5. miesto. Na treťom turnaji u dievčat obsadila Yasmine Moussa 11. miesto, Karolína Bachanová 8. miesto, Lea Belanská výborné 3. miesto, u chlapcov obsadil Matteo Massi 15. miesto, Lukáš Záklasník 14. miesto, Patrik Adamkovič 8. miesto, Adam Slaninák 6. miesto a Martin Bobošík 5. miesto. Na záverečný turnaj sa prebojovali Lea Belanská, Patrik Adamkovič a Martin Bobošík. Okrem najmenších detí sa v zimnej sezóne predstavila aj dorastenka Ema Dičérová, ktorá na turnaji vo Veľkom Krtíši obsadila vo dvojhre 3. miesto. Gratulujeme a želáme veľa ďalších úspechov.