Pokračujú v úspechoch

Počas druhého januárového víkendu sa opäť darilo mladým nádejam Tennis Clubu Topoľčany. V domácom prostredí našej nafukovačky sa druhého turnaja zimnej série Baby Tour detí do 10 rokov zúčastnili štyria tenisti a štyri tenistky z Topoľčian. U chlapcov obsadil Martin Šiška 20. miesto, Mateo Massi 16. miesto, Kristián Adamkovič 14. miesto a najlepšie uspel Martin Bobošík, ktorý skončil na 5. mieste. V kategórii dievčat obsadila Nella Páleníková 17. miesto, Sophia Bielopotocká 14. miesto, Daniela Humenchak 12. miesto a Karolína Bachanová obsadila výborné 3. miesto. Ďalšia naša hráčka – Lea Belanská – si vybojovala postup na halové Majstrovstvá Slovenska v kategórii mladších žiačok a aj keď sa jej nepodarilo postúpiť do ďalších bojov, už samotný postup na tento šampionát bol veľkým úspechom. Nina Kyseľová za zúčastnila turnaja starších žiačok v Prešove, kde vo dvojhre po dvoch hladkých víťazstvách podľahla vo štvrťfinále neskoršej víťazke Šurinovej (TK Inter Bratislava) 1/6 3/6. Nine sa však tradične darilo vo štvorhre, kde s partnerkou Adelou Gemzickou (TC EMPIRE Trnava) postupne zdolali páry Gedayová (TK Slávia SPU Nitra) – Svatošová (TC Slávia UPJŠ Košice) 6/0 6/1, Herdický (TK Profitennis Academy Prešov) – Hlavinková (TK Slovan Bardejovské Kúpele) 6/1 6/4 a vo finále dvojicu Šurinová (TK Inter Bratislava) – Krivičková (TC EMPIRE Trnava) 7/6 6/2 a získali tak ďalší cenný titul.