Úspechy topoľčianskych tenisových nádejí

Séria halových turnajov BABY TOUR detí do 10 rokov pokračovala v nafukovacej hale Tennis Clubu Topoľčany tretím turnajom, na ktorom sa zúčastnili tenisti a tenistky z celého Slovenska. V kategórii dievčat náš klub reprezentovali Daniela Humenchak, Sophia Bielopotocká, Karolína Bachanová a Nella Páleníková. Daniela obsadila 23., Sophia 19., Nella 15. miesto a najlepšie skončila Karolína, ktorá obsadila 9. miesto. Víťazkou dievčenskej kategórie sa stala Kali Šupová z TK HSC Piešťany. V kategórii chlapcov hájili farmy domáceho klubu Šimon Klačanský, Kristián Adamkovič, Martin Bobošík a Adam Slaninák. Kristián obsadil 15., Šimon 14., Adam 10. miesto a Martin zaznamenal výborný výsledok, keď celý turnaj vyhral bez straty gemu. Všetkým ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu a držíme palce na ďalších turnajoch.