Nina Kyseľová Majsterkou Slovenska

Na halových Majstrovstvách Slovenska, ktoré sa konali v dňoch 13.-15.1.2018 v Trnave, úspešne reprezentovala Tennis Club Topoľčany nádejná Nina Kyseľová. Vo dvojhre si v prvom kole poradila s Kovarčíkovou (TK Slávia STU Bratislava) 6/1 6/1, v druhom kole s Novákovou (TC EMPIRE Trnava) 6/1 6/3. Vo štvrťfinále narazila na neskoršiu víťazku Koppovú (TK TENNis FUN Banská Bystrica) a podľahla jej po boji 2/6 6/2 3/6. Sklamanie z vyradenia si Nina vynahradila vo štvorhre, ktorú hrala so Sašou Félixovou (TC EMPIRE Trnava). V prvom kole zvíťazili nad dvojicou Mravcová – Šramková (obe TK Jednotka) 6/3 6/0, v druhom kole nad dvojicou Mĺkva (TK Kúpele Piešťany) – Pirohová (TK Jednotka) 6/1 6/2 a v semifinále predviedli svoj najlepší tenis, ktorým porazili dvojicu Koppová (TK TENNis FUN Banská Bystrica) – Karasová (Šport Park LÚČKY) 6/2 6/3. Vo finále nastúpili proti dvojici Jamrichová (OZ Slávia Trnava) – Hradecká (TK Slávia SPU Nitra) a po dramatickom priebehu zvíťazili 6/4 4/6 13/11. Pripájame veľkú gratuláciu a želáme veľa ďalších úspechov.

Tento obsah bol zaradený v Aktuality. Zálohujte si trvalý odkaz.