Dievčatá Tennis Clubu Topoľčany finišujú v zimnej sezóne

Tenistky TC Topoľčany zaznamenali v závere halovej sezóny ďalšie úspechy. Ema Dičérová sa po chorobe zúčastnila turnaja dorasteniek vo Veľkom Krtíši. Možno aj tento malý handicap v tréningu spôsobil, že vo dvojhre sa jej nedarilo úplne podľa jej predstáv. V prvom kole síce zdolala V. Víghovú (Slávia SPU Nitra) po boji 6/3 5/7 10/8, no v druhom kole podľahla 2. nasadenej Rečkovej (Tenis Club Nové Zámky) 7/6 2/6 8/10. Všetko si však vynahradila vo štvorhre, kde jej partnerkou bola víťazka dvojhry Emma Filipková (TK TENNis FUN Banská Bystrica). Dievčatá v prvom kole zdolali pár Adamová, Koštialová (obe TK Elán Veľký Krtíš) 6/1 6/1, v semifinále pár Rečková (Tenis Club Nové Zámky), Fekiačová (TK Elán Veľký Krtíš) 6/3 6/2 a vo finále sestry Víghové (obe Slávia SPU Nitra) 6/2 6/2. Nina Kyseľová sa zúčastnila turnaja mladších žiačok najvyššej kategórie v hale TŠP Petržalka. Žreb bol pre ňu veľmi ťažký – už v prvom kole narazila na vicemajsterku Slovenska Jamrichovú (OZ Slávia Trnava), ktorú porazila 6/1 6/4. V druhom kole zdolala Škoricovú (TK Jednotka) 6/2 6/2, no v štvrťfinále, rovnako ako na Majstrovstvách Slovenska, narazila na Koppovú (TK TENNis FUN Banská Bystrica), ktorá Majstrovstvá Slovenska vyhrala. Nine zápas nevyšiel a prehrala ho 4/6 1/6. Zabojovala však vo štvorhre, kde s partnerkou Sašou Félixovou vytvorili dvojicu, ktorá prešla turnajom veľmi presvedčivo – vo štvrťfinále zdolali finalistky M SR vo štvorhre Jamrichovú (OZ Slávia Trnava), Hradeckú (Slávia SPU Nitra) 6/3 6/1, v semifinále pár Gonosová (TA Prešov), Mĺkva (Kúpele Piešťany) 6/0 6/2 a vo finále pár Koppová (TK TENNis FUN Banská Bystrica), Krajmer (Slávia ŽU Žilina) 6/2 6/4. Gratulujeme a želáme úspešný prechod do letnej sezóny.