Najmladší tenisti úspešne pokračujú v halovej sezóne

Za účastí tenistov z celého Slovenska pokračoval v topoľčianskej nafukovačke zimný okruh Baby Tour druhým turnajom v kategórii do 8 rokov. Farby Tennis Clubu Topoľčany hájili Mia Brňová, Aaliyah Moussa, Mathias Goga, Kristián Adamkovič, Igor Malinka a Dávid Slaninák. Dievčatá zbierajú na turnajoch prvé skúsenosti, tentokrát z toho bolo 12. miesto pre Miu a 9. miesto pre Aaliyah, víťazom sa stala Petra Janáčiková (TK Mladosť Košice). Z chlapcov obsadil Mathias 9. miesto, Kristián 4. miesto, Igor 3. miesto a Dávid v turnaji zaslúžene zvíťazil.

Daniela Humenchak, ktorá hrá v kategórii do 10 rokov, úspešne absolvovala 4 turnaje v Českej republike – v Havířove, v Brne i v Ostrave sa dostala do štvrťfinále a na ďalšom turnaji v Brne obsadila 3. miesto.

Mladšia žiačka Lea Belanská odohrala kvalitne obsadený turnaj v Topoľčanoch – po víťazstvách nad Kolesárovou (TK Mladosť Košice) 6/4 6/4 a Vavrovou (TK Slávia STU Bratislava) 6/2 6/3, vo štvrťfinále podľahla Kučíkovej (LTC Leopoldov) 5/7 1/6.

Všetkým gratulujeme a želáme veľa úspechov na ďalších turnajoch.