Úspešná sezóna pre Tennis Club Topoľčany pokračuje

Mladé nádeje nášho tenisového klubu pokračovali na konci júna vo výborných výkonoch. Daniela Humenchak sa zúčastnila turnaja do 10 rokov, ktorý organizoval Lieskovský tenisový klub. V silnej konkurencii 24 dievčat obsadila cenné 2. miesto. Mladší žiak Martin Bobošík sa na turnaji najvyššej kategórie v klube TK Kúpele Piešťany vo dvojhre dostal do štvrťfinále, čo je preň výborný výsledok. Mladšia žiačka Lea Belanská dominovala na rovnakom turnaji vo dvojhre, vo štvorhre obsadila spolu s partnerkou Terezkou Gálikovou (TK LOVE 4 tennis Bratislava) 2. miesto, keď víťazkám podľahli vo finále až v zápasovom supertajbrejku. Lea figuruje v priebežnom slovenskom rebríčku v tejto sezóne na fantastickom 1. mieste, veríme, že si toto postavenie udrží. Staršia žiačka Nina Kyseľová, v tejto sezóne hrajúca len dorastenecké turnaje, bojovala so súperkami na turnaji najvyššej kategórie v Humennom. Vo dvojhre skončila v druhom kole, vo štvorhre sa jej darilo lepšie – s tradičnou partnerkou Petrou Janigovou (OZ ŠK Odema Púchov) skončili na 2. mieste. Škoda, že Nine sa obnovilo nešťastné zranenie ruky, ktoré ju z ďalších turnajov vyradí na  dlhšie obdobie, ale želáme jej skorý návrat na kurty. Všetkým našim tenistom a tenistkám držíme na letných turnajoch palce.