Úspešná sezóna tenistov pokračuje

Mimoriadne úspešná sezóna tenistov a tenistiek Tennis Clubu Topoľčany pokračuje. Igor Malinka, naša nádej v kategórii do 8 rokov, obsadzuje popredné miesta na letných turnajoch – naposledy to bolo 3. a 1. miesto na domácich turnajoch v Topoľčanoch, za účasti hráčov z celého Slovenska. Igor tiež bojuje vo vyššej kategórii do 10 rokov, kde spolu s ním vynikajúce úspechy dosahuje trio dievčat Daniela Humenchak, Karolína Bachanová a Aaliyah Moussa. Daniela za ostatné tri týždne obsadila 2. miesto na turnaji v Piešťanoch a v Levoči, 3. miesto na turnaji v Banskej Bystrici. Na domácom turnaji obsadila Aaliyah 5. miesto, Karolína 3. miesto a Daniela turnaj vyhrala. Mladšia žiačka Lea Belanská obsadila výborné 2. miesto na turnaji starších žiačok, ktorý organizoval náš klub. Nina Kyseľová s partnerkou Petrou Janigovou (ŠK OZ Odema Púchov) vyhrali štvorhru na silne obsadenom turnaji dorasteniek v Poprade. Blížia sa Majstrovstvá Slovenska, na ktorých budeme našim zverencom držať palce. Výnimočnosť tejto sezóny pre náš klub podčiarkuje fakt, že v mládežníckych kategóriách sa na republikový šampionát prebojovali chlapci a dievčatá od mladšieho cez staršie žiactvo až po dorast, teda vo všetkých kategóriách.