Vrcholí tenisová sezóna

Blíži sa koniec septembra a teda záver tenisovej sezóny 2020, ktorá je jednou z najúspešnejších v histórii Tennis Clubu Topoľčany. Nina Kyseľová sa zúčastnila turnaja dorasteniek v klube TŠP Petržalka a napriek tomu, že bola až 13. nasadenou, poradila si so všetkými súperkami a turnaj vyhrala. So svojou tradičnou partnerkou Petrou Janigovou (OZ ŠK Odema Púchov) spoločne získali bronz vo štvorhre na silne obsadenom dorasteneckom turnaji v Prievidzi. Na rovnakom turnaji nás veľmi potešil Anton Magdolen, keď vo štvorhre dorastencov s partnerom Tomášom Lánikom (TC EMPIRE Trnava) dosiahli vynikajúce 1. miesto. Činili sa aj naše nádeje v kategórii do 10 rokov, ktoré sa zúčastnili oblastného kola súťaže družstiev Detský Davis Cup a Fed Cup. Chlapci v zložení Igor Malinka, Kristián Adamkovič, Dávid Slaninák a kapitán Igor Malinka st. statočne bojovali a vybojovali si postup do regionálneho kola. Dievčatá „B“ v zložení Lenka Semanišinová, Nella Mallová, Mia Brňová a Gwen Gerši ukázali veľkú snahu, no na postup to tentokrát nestačilo. Dievčatá „A“ v zložení Karolína Bachanová, Daniela Humenchak, Aaliyah Moussa a kapitán Martin Ležák svoju skupinu suverénne vyhrali a postúpili do regionálneho kola. Obom našim družstvám držíme palce, nech si vybojujú postup do celoslovenského finále tejto najväčšej tenisovej súťaže detí.