Niečo o klube

  Areál TC Topoľčany sa rozprestiera na Javorovej ulici v Topoľčanoch. Pre potreby rekreačného a výkonnostného tenisu je k dispozícii je 8 antukových dvorcov, tréningová stena a hala s kobercovým povrchom a hernými vlastnosťami ako antuka. V priestoroch areálu sa nachádza administratívna budova s bufetom, sociálnymi zariadeniami, sprchami a šatňami nielen pre členov ale aj pre návštevníkov klubu.                  

  Okrem výkonnostného tenisu sa TC Topoľčany orientuje smerom k verejnosti a rekreačnému tenisu. V rámci výkonnostného tenisu organizuje TC Topoľčany okrem pravidelných zápasov súťaže družstiev v jednotlivých vekových kategórií aj turnaje registrovaných hráčov na regionálnej i celoslovenskej úrovni. Okrem týchto turnajov je tu možnosť usporiadania turnajov na klubovej úrovni, resp. rôzne firemné turnaje. 

Každoročne organizuje TC Topoľčany cez leto nábor deti s názvom Letný tenisový kurz, v ktorom objavujeme nové talenty bieleho športu. Výuka prebieha v našom klube pod vedením kvalifikovaných trénerov. Po ukončení tejto výuky majú deti možnosť pokračovať s tenisom aj naďalej v hierarchii klubovej úrovne TC Topoľčany.
 
TC Topoľčany je v posledných rokoch pravidelným účastníkom detského Davis-cup a Fed-cup ako aj usporiadateľom jedného z kvalifikačných turnajov.
 
Zoznam licencovaných trénerov pôsobiacich v našom klube:
Ležák Martin – licencia A
Mokrá Marcela – licencia B
Korec Róbert – licencia C
Valašik Peter – licencia C