Záver zimnej sezóny patril najmladším tenistom

V závere zimnej sezóny dosiahli najmladší tenisti a tenistky Tennis Clubu Topoľčany výborné výsledky. Tri dievčatá v kategórii do 8 rokov – Aaliyah Moussa, Daniela Humenchak a Karolína Bachanová – sa zúčastnili turnaja v Trnave, na ktorom Aaliyah skončila v semifinále útechy, Daniela obsadila v hlavnej súťaži 3. miesto a Karolína turnaj vyhrala. Z našich chlapcov sa turnaja zúčastnil iba 6-ročný Igor Malinka, vyhral zápas v prvom kole a v druhom kole statočne vzdoroval staršiemu súperovi. Najlepší hráči zimnej sezóny z celého Slovenska potom prišli do Topoľčian, kde sa v nafukovacej hale nášho klubu uskutočnilo finále 5. ročníka zimného okruhu Baby Tour, do ktorého sa prebojovala osmička najlepších chlapcov a dievčat podľa výsledkov dosiahnutých na troch kvalifikačných turnajoch. V kategórii chlapcov do 8 rokov náš klub reprezentoval Dávid Slaninák, ktorý obsadil 8. miesto. V kategórii dievčat do 8 rokov obsadila Nella Mallová 8. miesto, Daniela Humenchak obsadila 5. miesto a Karolína Bachanová obsadila 3. miesto. V kategórii chlapcov do 10 rokov obsadil Patrik Adamkovič 8. miesto, Adam Slaninák obsadil 7. miesto a Martin Bobošík obsadil 6. miesto. V kategórii dievčat obsadila Yasmine Moussa 7. miesto a najlepší výsledok z našich detí dosiahla Lea Belanská, ktorá obsadila celkové 2. miesto. Deťom gratulujeme a želáme úspešný prechod do letnej sezóny. Zároveň ďakujeme všetkým, ktorí sa zaslúžili o to, aby náš klub mohol úspešne zorganizovať všetky zimné turnaje a veríme, že nám naši priaznivci zachovajú podporu aj naďalej.

 

deti do 8 rokov: zľava Mallová, Humenchak, Bachanová, Dávid Slaninák

deti do 10 rokov: zľava Yasmine Moussa, Belanská, Bobošík, Adam Slaninák, Adamkovič

Tento obsah bol zaradený v Aktuality. Zálohujte si trvalý odkaz.