Pokračuje letná tenisová sezóna

Hráči a hráčky Tennis Clubu Topoľčany pokračovali v bojoch o tenisové úspechy aj na začiatku mesiaca júl. Turnaj v detí do 8 rokov Malinove vyšiel súrodencom Malinkovcom – iba 5-ročná Janka vybojovala v základnej skupine dve víťazstvá a 8-ročný Igor celý turnaj vyhral. Náš areál na Javorovej ulici hostil turnaj do 10 rokov, na ktorom sa, už tradične, zúčastnili deti z celého Slovenska – od Bratislavy až po Košice. Chlapcom – Igor Malinka, Kristián Adamkovič  a Mathias Goga sa darilo menej, ale veríme, že ich čas ešte príde. Lenke Semanišinovej nevyšli zápasy v základnej skupine, ale potom už porazila všetky svoje súperky. Aaliyah Moussa už siahala na medailu, keď v semifinále podľahla klubovej spoluhráčke Daniele Humenchak a potom tesne prehrala zápas o 3. miesto. Daniela Humenchak potvrdila, že v tejto sezóne sa jej darí a celý turnaj vyhrala. Dorastenec Anton Magdolen sa zúčastnil turnaja A kategórie v bratislavskom klube Slávia STU.  Vo dvojhre mu stopku vystavil vo štvrťfinále neskorší víťaz turnaja Almási (TK LOVE 4 tennis Bratislava), vo štvorhre bol jeho spoluhráčom Tomáš Lánik (TC EMPIRE Trnava) a spolu obsadili výborné druhé miesto.